Літній оздоровчий табір Капітошка

/Files/images/logo.jpg

На базі Карбівської ЗШ І-ІІ ступенів з 30.05 до 16.06.2016 року діяв пришкільний оздоровчий табір з денним перебуванням «Капітошка».

Було проведено 15 основних міроприємств та 11 екскурсій:

- на тік;/Files/images/DSC01589.JPG

- на тракторну бригаду;/Files/images/DSC01578.JPG

- до ставка;/Files/images/DSC01591.JPG

- в сад;

- до місцевого зоопарку;

- до місцевого краєзнавчого музею села;/Files/images/DSC01554.JPG

- до лісу;

- до братської могили загиблого солдата;/Files/images/Фото0440.jpg

- до Добровеличківського краєзнавчого музею;

- до смт Добровеличківки на перегляд концерту, представленого Кіровоградською філармонією;

- до Добровеличківського краєзнавчого музею на зустріч з учасниками АТО./Files/images/Фото0520.jpg

Всі заходи проводилися згідно з режимом роботи табору. Кожен день розпочинався з ранкової зарядки. Чи у віршованій формі, чи у музичному супроводі - діти із задоволенням її виконували. Відповідно до плану роботи проводилися інструктажі та бесіди по безпеці здоров’я та життя дітей. Найбільша увага зверталася на знання учнями правил дорожнього руху, та правила поводження дітей біля водойм.

Слід зазначити,що діти активно відповідали, доповнювали і розповідали друзям та вчителям, як слід поводитися в тій чи іншій ситуації. Це свідчить про те, що діти достатньо добре опрацювали програмовий матеріал з основ здоров’я.

Після інструктажу та оголошення плану роботи на кожен день в рамках заходу «Торбинка ігор та забав» з дітьми вивчались рухливі ігри на свіжому повітрі. Улюбленими іграми стали: «Журавель та жабеня», «Погоня за змієм», «Роби не так, як роблю я», «Богатирі», «Вареники в макітрі», «Розумники та розумниці», та інші.

/Files/images/DSC01260.JPG

Основні міроприємства були різнопланового характеру. Вони були направлені на виховання в дітей естетичних почуттів («День мистецтв», виготовлення колективної роботи «В гостях у Нептуна», «Про що думав художник»), почуттів дружби та колективізму (« День знайомств», «Сюрприз – це завжди приємно»), пропаганда здорового способу життя («День спорту та здоров’я»). Заходи мали і екологічне спрямування («День довкілля»). Також були проведенні міроприємства патріотичного виховання («День рідної мови», «День державної символіки», «День козацької слави», «День пам’яті»).

/Files/images/DSC01232.JPG /Files/images/DSC01152.JPG

Деякі міроприємства потребували домашньої підготовки. Діти із задоволенням приймали участь у конкурсах:

- бантиків (в рамках «Дня бантиків»);/Files/images/DSC01740.JPG

- веснянок ( в рамках «Дня веснянок»);/Files/images/DSC01447.JPG

- костюмів Нептуна та русалок (в рамках «Дня Нептуна»); /Files/images/DSC01308.JPG

- сюрпризів (в рамках «Дня сюрпризів»).

До цього із задоволенням залучались і батьки. Переможці були відзначені дипломами. Таким чином діти мали змогу проявити свою увагу та фантазію.

Дані міроприємства приносили дітям масу задоволення. По – перше: всі заходи носили пізнавальний характер, а по – друге – діти за свої відповіді отримали бали, які в кінці дня підраховувались і записувались. Тому в останній день табору («День почестей») кожна дитина була відзначена дипломом.

В кінці табору був створений «Екран настрою», де діти змогли показати за допомогою певного кольору, які емоції вони пережили підчас цього відпочинку. Його результатами були задоволені всі вчителі.

Кожного останнього дня табору з дітьми проводиться анкетування, під час якого вчителі дізнаються, які основні виховні міроприємства сподобались дітям найбільше, які екскурсії слід провести наступного року, які ігри принесли дітям масу задоволення. тому наступний план роботи складається з врахуванням побажань дітей.

Кiлькiсть переглядiв: 1146

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.